Ana sayfa

Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd

şirket Profili

    Dyscan, barkod tarayıcı üretiminde uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Ürün kalitesine ve müşteri hizmetlerine daha fazla önem veriyoruz, teknik mühendislerimiz 15 yılı aşkın bir süredir zengin saha tecrübesi ile.

Firmamız CE, ROHS, FCC, ISO9001, ISO14001, Lazer Güvenlik sertifikası için Sınıf I Ulusal Standart gibi düzinelerce patent ve sertifika aldı, vb barkod modülleri, sabit montaj gibi çeşitli tarayıcı ürünleri için araştırma ve geliştirmeye büyük yatırımlar tarayıcılar, el tipi barkod tarayıcılar, düz yataklı tarayıcılar, akıllı tarayıcılar vb.

Yüksek ürün kalitesi elde etmek için, tarayıcı ürünlerini sıfırdan yaparız ve 2000㎡ SMT ürün hatları ile tasarım, işleme, parça kontrolü, montaj ve kalite testi vb.Gibi süreçlerin her adımını izleriz.

Biz bazı ünlü marka ile işbirliği var, Alipay, SINOPEC, çin post, çin tütün, çin Tarım Bankası, ShunFeng Express vb.

Müşterilerimiz Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya, Afrika'ya yayılır. Kendimizi müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmaya adadık.


Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
  • Doc Download

    Dyscan, barkod tarayıcı üretiminde uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Ürün kalitesine ve müşteri hizmetlerine daha fazla önem veriyoruz, teknik mühendislerimiz 15 yılı aşkın bir süredir zengin saha tecrübesine sahip.

Firmamız, CE, ROHS, FCC, ISO9001, ISO14001, Lazer Safty sertifikası için Grade I Ulusal Standart gibi onlarca patent ve sertifikalar, vb gibi barkod modülleri, sabit montaj gibi çeşitli tarayıcı ürünleri için araştırma ve geliştirme yatırımlar tarayıcılar, el tipi barkod tarayıcılar, flatbed tarayıcılar, akıllı tarayıcılar vb.

Yüksek ürün kalitesi elde etmek için, tarayıcı ürünlerini sıfırdan üretiyoruz ve 2000㎡ SMT ürün serileriyle parçaların tasarlanması, işlenmesi, parçaların incelenmesi, montaj ve kalite testleri gibi süreçlerin her adımını izliyoruz.

Biz bazı ünlü marka, Alipay, SINOPEC, Çin yazı, Çin tütün, Çin Tarım Bankası, ShunFeng Express vb ile işbirliği yaptık.

Müşterilerimiz Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Okyanusya, Afrika'ya yayılıyor. Müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmaya kendimizi adadık.

Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd
Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd
Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd
Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : DYscan

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 1000000-1500000

Yıl kurulan : 2015

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen DYscan Technology Co., Ltd Sertifikalar